RU LV EN

Pārdošanā

Lūgums Jums – ja esat nolēmis apmeklēt „Pulksteņu lombardu”, saskaņojiet ierašanās laiku pa tālruni!Jau vairāku gadu garumā mūsu „Pulksteņu lombards” nodarbojas ar kreditēšanu, kā arī ar augstākās klases lietotu Šveices pulksteņu pirkšanu un pārdošanu.

 

Jaunu pulksteņu un lietotu pulksteņu cenas sevišķi atšķiras, līdz ar to mūsu klientiem ir iespēja kļūt par Šveices pulksteņu īpašniekiem par pieņemamu cenu. Šveices pulkstenis- nevainojama stila indikators, kas ir atzīts zīmols visā pasaulē. Šveices pulkstenis pateiks par Jūsu stila izjūtu un arī par jūsu prestižu. Lakonisks swiss made uz klasiska trīs bultu ciparnīcas vai uz atdalīta zelta hronogrāfa, bez vārdiem pateiks par jūsu gaumi, stila, un attieksmi uz patiesām vērtībām un mainīgo modes pasauli, par ekstravagantu lietu mīlestību, kā arī par Jūsu temperamentu. Tādēļ ar prieku piedāvājam Jums pulksteņus, kuri kalpos kā prieka avots un arī būs uzticama investīcija. Šveices pulksteņu mehānisms kalpo gadsimtiem ilgi, bet vizuālo noformējumu var viegli atjaunot un tikai vienīgi pircējam būs zināms cik maksā viņa “jaunais” pulkstenis.

 

 

 Lietotu Šveices pulksteņu tirgus Latvijā pagaidām ir tikai attīstības sākumstadijā.Rietumeiropā un citās attīstītajās valstīs otrreizējs elitāru Šveices pulksteņu tirgus ir īpaši populārs. Lietotu Šveices pulksteņu tirgus Latvijā gūst lielu popularitāti. Lietotus Šveices pulksteņus var iegadāties komisijas veikalos, speciālās izsolēs, kā arī internētā, kur ir izveidotas speciālas saites, kur var iegadāties Šveices pulksteņus. Lietotu Šveices pulksteņu cena var pieaugt, un Jums būs iespēja pārdod to ne tikai ar minimāliem zaudējumiem, bet tieši otrādi- iegūt peļņu, jo dažu modeļu cenas ar laiku pieaug, tas ari attiecās uz Jauniem pulksteņiem.

Tādēļ- ja esat nolēmis nopirkt lietotu Šveices pulksteni mūsu “Pulksteņu lombardā”, mēs varam ne tikai piedāvāt kredītu pirkumam, bet arī varam piedāvāt atpirkt pulksteni vai arī piedāvāt pulksteņu maiņu ar piemaksu.

 

 

 

 

Mūsu partneri
Antikvariati.lv Rīgas Zelts