RU LV EN

Kredīts

Pie mums Jūs varat saņemt kredītu pret ķīlu. Par ķīlu var kalpot pulkstenis, zelta un sudraba juvelirizstrādājumi, zelts, sudrabs, briljanti, zelta monētas, ordeņi, kā arī citas vērtslietas. Mēs pieņemam kā ķīlu oriģinālus Šveices pulksteņus – pazīstamu zīmolu jaunus un lietotus, tādus kā:A.Lange and Sohne, Audemars Piguet, Baume & Mercier, Breguet, Breitling, Bvlgari, Cartier, Chopard, De Grisogono, Franck Muller, Girard Perregaux, Hysek, Hublot, IWC, Jaeger LeCoultre, Omega, Panerai, Parmigiani, Patek Philippe, Rolex, Ulysse Nardin, Urwerk, Vacheron Constantin, Zenith. Ja Jūs vēlaties pārdot vai ieķīlāt citu marku pulksteņus, lūdzu, sazināties ar mums un mēs izskatīsim Jūsu piedāvājumu.
Noformējot kredītu, nepieciešams uzrādīt Pasi vai ID Karti. Lombarda pakalpojumus var izmantot tikai personas, kuras sasniegušas 18 gadu vecumu.

Kā uzzināt summu, kuru varat saņemt?

Vēlams iepriekš piezvanīt un sarunāt tikšanos. Aptuvenu pulksteņa vērtējumu mēs varam veikt caur internētu, Jums ir nepieciešams aizpildīt anketu un nosūtīt pulksteņa bildes. Šajā gadījumā Jums nepieciešams aizpildīt vērtēšanas veidlapu „online”. Ja Jūs jau aptuveni zināt, kādu kredīta summu vēlaties saņemt par pulksteni, norādiet to! Taču par galējo cenu mēs varēsim vienoties tikai pēc pulksteņa apskates.

Kāpēc izdevīgi izmantot tieši mūsu lombarda pakalpojumus?

Jau vairāku gadu garumā mēs specializējamies kredītu izsniegšanā, pērkot un pārdodot Šveices pulksteņus. Arī paši esam kaislīgi pulksteņu mākslas cienītāji. Nepārtraukti papildinot un paplašinot mūsu zināšanas, esam ieguvuši bagātu pieredzi, kura ļauj mums veikt profesionālu ekspertīzi un precīzi novērtēt Šveices pulksteņus.

Katram cilvēkam var rasties jautājumi, kas ir saistīti ar Šveices pulsksteni, mūsu agusti kvalificēts pulksteņu meistars dos atbildi uz jebkuru jautājumu, kas ir saistīts ar Jūsu Šveices pulksteni, arī nepieciešamības gadījumā veiks remontu. Jāpiebilst, ka visas procedūras, saistītas ar pulksteņu vērtēšanu, ir bezmaksas. Nešaubieties – Jūsu pulkstenis tiks novērtēts ar cieņu.

Tiks ņemti vērā visi aspekti : ražotāja vārds, mehānisms, funkcionalitāte, pulksteņa stāvoklis, jo nav noslēpums, ka vairumā lombardu Jūsu pulkstenis tiks novērtēts tikai pēc zelta svara. Mēs zinām arī to, ka katram klientam, kurš ir elitāra Šveices pulksteņa īpašnieks, ne mazāk svarīgs ir augsts servisa līmenis. Sadarbībā ar mums, Jūms būs iespēja parliecināties par mūsu apkalpošanas visaugstāko līmeni.Individuāla pieeja un uzmanīga attieksme, klienta vēlmju izpratne, savstarpēja vienošanās – to visu mūsu klienti saņems.

Svarīgi atzīmēt, ka mēs saprotam, ka nereti var izveidoties klientam nelabvēlīgi apstākļi, piemēram, Jūms nav iespējas samaksāt kredīta procentus noteiktājā datumā, sakarā ar komandējumu, vai aizbraukšanu prom no pilsētas, tapēc mēs piedavājām lojalitāti pret klientu- tāds ir mūsu kredo, tādēļ mēs „neiedzīvosimies” uz Jūsu rēķina, aprēķinot drakoniskus soda procentus. Ar mums vienmēr var vienoties tikai piezvanot.Vēl jāpiebilst, ka kredīta saņemšanas noteikumi mums ir visizdevīgākie un elastīgākie. Piemēram, jo lielāka kredīta summa, jo zemāki procenti.

Iepriekš minētais attiecas uz kredīta saņemšanu arī pret cita veida ķīlu: zelts un zelta izstrādājumi, sudrabs, zelta monētas, ordeņi. Mēs izsniedzam kredītu arī pret nekustamo īpašumu un zemi.

Papildus jautājumi, saistīti ar kredīta saņemšanas iespējām, pa tālr. +371 22105740 vai sadaļā „kontakti”
Mūsu partneri
Antikvariati.lv Rīgas Zelts